Jetsmark Skakklub

DM 2004

De, der kommer fredag aften, kan evt. købe en lille pizza for 12.50 kr. og varme den i skolekøkkenet.
De får også anvist et lokale eller 2, hvor de kan sove.

59 deltagere er det blevet til, så der er sendt bud efter pokaler, og jeg skal så rundt og finde præmier til alle deltagerne.

Husk nu vandrerpokalerne!

Det ligner en inddeling i disse grupper A/B - C - D - E- F, men øverste gruppe er sårbar overfor et evt. afbud.
Den endelige tidsplan ligger til godkendelse hos Dansk Skole Skak, men der er velkomst 12:55 lørdag og forventet præmieoverrækkelse søndag kl. 13-13:30

Årgang Gr. Navn Klub/skole Overnatning Mad  
86 A Anja Søllner Tingsted      
87 A Cathrine Hallager Jetsmark      
88 B Miriam Olsen Skovlunde Lørdag X E-mail
88 B Sissel Kærgaard Skovlunde Lørdag X E-mail
89 B Louise Højen Jetsmark      
89 B Marie Høj Lauridsen Nr. Åby Ja X E-mail
90 C Gitte Kristansen Forlev Friskole Lørdag X  
90 C Julie Wael Tingsted     E-mail
90 C Marie Vang Nielsen Frem     E-mail
90 C Anne Hjort Christensen Nr. Åby Ja X E-mail
90 C Denice K. Tetangco Skørping Lørdag X  
90 C Maja Bendixen Esbjerg Lørdag X E-mail
91 C Michelle Theisen Skovlunde Fredag/lørdag X E-mail
91 C Maria Svane-Christiansen Skørping Lørdag X  
92 D Maria kjær Pedersen Læssøegade Lørdag X E-mail
92 D Johanne Hveisel Hansen Læssøegade Lørdag X E-mail
92 D Karen Unnerup Brønshøj Fredag/lørdag X E-mail
92 D Juliane Daugaard        
92 D Emilie Ellegård Christensen Jyderup Fredag/lørdag X  
92 D Lisa Hougaard Appel Møllehøjskolen     E-mail
92 D Regine V Nielsen Jetsmark      
93 D Lisa Tejlgaard Havshøj Hornslet Lørdag X E-mail
93 D Denise Elbæk Ejby Lørdag X  
93 D Stine Hansen Aulby Lørdag X  
93 D Camilla Sørensen Aulby Lørdag X  
93 D Frederikke Trønninge Hinnerup Lørdag X E-mail
93 D Stine Lindegaard Reib Aulby Lørdag X  
94 E Amalie H Lindestrøm Næsbjerg Skole   X E-mail
94 E Helene Søndergaard Jetsmark      
94 E Sol Nybo Parkskolen Lørdag X  
94 E Line Zobbe Parkskolen Lørdag X  
94 E Pernille Simonsen Parkskolen Lørdag X  
94 E Nanna Engtorp Parkskolen Lørdag X  
94 E Regina Gugerel Parkskolen Lørdag X  
95 E Anne Tøttrup Jensen Jetsmark      
95 E Anne-Kathrine Bak Jetsmark      
95 E Maiken Petersen Jetsmark      
95 E Maja Nøhr Jetsmark      
95 E Kristine Larsen Jetsmark      
95 E Sine Christoffersen Jetsmark      
95 E Mia Justesen Jetsmark      
95 E Sofie Dürrfeld       E-mail
95 E Josephine Romby Jyderup Fredag/lørdag X  
95 E Karen Saugbjerg Møllehøjskolen Lørdag X  
95 E Lykke Jensen Jetsmark      
95 E Metteline Ibsen Haderslev   X E-mail
95 E Camilla Johansen Reventlowsskolen Lørdag X  
95 E Signe L Andersen Reventlowsskolen Lørdag X  
95 E Dicte Frost Reventlowsskolen Lørdag X  
96 F Monika Haubro Tårnet Ballerup Fredag/lørdag X  
96 F Cathrine S Andersen  Jetsmark      
96 F Line Jonstrup Jetsmark      
96 F Christina D Jeppesen Jetsmark      
96 F Emilie S Andersen Jetsmark      
96 F Stephanie L Nielsen Jetsmark      
96 F Maria Simoni Jetsmark      
96 F Malene Guldbæk Jetsmark      
96 F Simone Petersen Forlev Friskole delvis+4 stk    
96 F Regina Kristiansen Forlev Friskole Lørdag X  
99 F Mette Ellegård Christensen Jyderup Fredag/lørdag X  
leder   Tine Andersen   Fredag/lørdag X  
leder   Torsten Lindestrøm     X  
leder   Nicolai Rindal Nr. Åby Ja X  
leder     Parkskolen Lørdag X  
leder     Parkskolen Lørdag X  
leder     Parkskolen Lørdag X  
leder   Sigfred Haubro Tårnet Ballerup Fredag/lørdag X E-mail
leder   Svend Ellegård Christensen Jyderup Fredag/lørdag X E-mail
leder   Tine Andersen Skovlunde Fredag/lørdag X  
leder   Søren Kærgaard Skovlunde Lørdag X  
leder   Jens Tejlgaard Hornslet Lørdag X  
leder   Per Kjær Nielsen Læssøegade Lørdag X  
leder     Parkskolen Lørdag X  
leder   Orla Forlev Friskole Lørdag X  
leder   Orlas frue Forlev Friskole Lørdag X  
leder     Ejby Lørdag X  
leder     Haderslev   X  
leder     Reventlowsskolen Lørdag X  
leder   Kis Hansen Aulby Lørdag X  
leder   Asger Frank-Nielsen Aulby Lørdag X E-mail
 

Kodet og designet af: Allan Stig Rasmussen